O nas

O nas środki trwałeNasz projekt nie ma znaczenia komercyjnego. Nie zależy nam na dużych pieniądzach, nie tworzymy tego serwisu tylko po to, aby zarobić na ludzkiej niewiedzy.

Być może zabrzmi to nazbyt patetycznie i niewielu nam uwierzy, ale serwis prowadzimy w 100% społecznie. Zależy nam na dzieleniu się swoją wiedzą z ludźmi, którzy jej potrzebują, a których nie stać na fachową poradę z zakresu prowadzenia księgowości w Łodzi czy też z zakresu środków trwałych i inwentaryzacji.

Kto tworzy serwis? Trójka księgowych zapaleńców, wykonujących usługi rachunkowe w Łodzi,  znudzonych codzienną pracą w biurze księgowym. Są wśród nas specjaliści od środków trwałych, amortyzacji majątku, spece od inwentaryzacji oraz spisu z natury, a także fachurzy od przychodów finansowych i operacjach kasowych.

Serwis tworzony jest w wolnej chwili zatem jeśli ktoś z Was wyznaje się na księgowości i chciałby pomóc nam w aktualizowaniu serwisu oraz nadsyłaniu notek (zwłaszcza jeśli chodzi o środki trwałe) to przyjmiemy go z otwartymi ramionami.

Co oferujemy? Żadnych pieniędzy, a jedynie krew, pot i łzy. Oraz... ogromną satysfakcję!